ProbioLact Baby 30 tbl.

Doporučujeme
ProbioLact Baby 30 tbl.

219 Kč

   Dočasně nedostupné


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

 

ProbioLact Baby - doplněk stravy se sladidlem

OPTIMALIZOVANÁ KOMBINACE PROBIOTIK S VITAMÍNEM D PRO DĚTI OD 3 LET

Chutné cucavé tablety s příchutí vanilky a citrónu. Vhodný při užívání antibiotik a při cestování.

Doplněk stravy ProbioLact Baby je určený pro děti od 3 let. Obsahuje vyvážený komplex 10 probiotických kmenů živých mikroorganismů a vitamín D pro správnou funkci imunitního systému. Vitamín D také přispívá ke zdravému stavu kostí a zubů. Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm a Bifidobacterium lactis biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy tzv. biofilmu. Biofilm je přirozená souvislá vrstva bakterií, která vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem, jako by byla na střevní sliznici.

Složení v 1 tabletě: sladidlo (isomalt), probiotické kultury (Lactobaccilus acidophilus biofilm, Bifidobacterium lactis biofilm, Bifidobacterium animalis ssp.lactis, Lactobaccilus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus, Bacillus coagulans) – 2x10⁹ CFU*, aroma citrón, látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), aroma vanilka, regulátor kyselosti (kyselina jablečná), vitamín D (cholekalciferol) – 0,75µɡ (15% DRHP**) 

*CFU-colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

**DRHP – denní referenční hodnota příjmu

Dávkování: 1 tableta denně, ideálně před jídlem nechat rozpustit v ústech.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není vhodné pro kojící a těhotné ženy a dětí do 3 let.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Hmotnost tablety: 523mg

Hmotnost obsahu: 15,7 g

Výrobce: FAVEA a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2, Česká republika

Distributor v ČR: Favea Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2 Česká republika