ProbioLact Baby 30 tbl.

DoporučujemeSleva
ProbioLact Baby 30 tbl.

219 Kč
290 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

AKCE 1 + 1, zároveň probíhá soutěž o Probiolact Baby na celý rok.

ProbioLact Baby - doplněk stravy se sladidlem

OPTIMALIZOVANÁ KOMBINACE PROBIOTIK S VITAMÍNEM D PRO DĚTI OD 3 LET

Chutné cucavé tablety s příchutí vanilky a citrónu. Vhodný při užívání antibiotik a při cestování.

Doplněk stravy ProbioLact Baby je určený pro děti od 3 let. Obsahuje vyvážený komplex 10 probiotických kmenů živých mikroorganismů a vitamín D pro správnou funkci imunitního systému. Vitamín D také přispívá ke zdravému stavu kostí a zubů. Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm a Bifidobacterium lactis biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy tzv. biofilmu. Biofilm je přirozená souvislá vrstva bakterií, která vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem, jako by byla na střevní sliznici.

Složení v 1 tabletě: sladidlo (isomalt), probiotické kultury (Lactobaccilus acidophilus biofilm, Bifidobacterium lactis biofilm, Bifidobacterium animalis ssp.lactis, Lactobaccilus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus, Bacillus coagulans) – 2x10⁹ CFU*, aroma citrón, látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), aroma vanilka, regulátor kyselosti (kyselina jablečná), vitamín D (cholekalciferol) – 0,75µɡ (15% DRHP**) 

*CFU-colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

**DRHP – denní referenční hodnota příjmu

Dávkování: 1 tableta denně, ideálně před jídlem nechat rozpustit v ústech.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Ukládejte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není vhodné pro kojící a těhotné ženy a dětí do 3 let.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Hmotnost tablety: 523mg

Hmotnost obsahu: 15,7 g

Výrobce: FAVEA a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2, Česká republika

Distributor v ČR: Favea Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2 Česká republika