ProbioLact Baby 30 tbl.

Doporučujeme
ProbioLact Baby 30 tbl.

219 Kč

+1 -1
Koupit


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

Doplněk stravy

Doplněk stravy ProbioLact Baby je určený pro děti od 3 let. Obsahuje vyvážený komplex 10 probiotických kmenů živých mikroorganismů v celkovém počtu 2 miliardy v tabletě a vitamín D pro správnou funkci imunitního systému. Vitamín D také přispívá ke zdravému stavu kostí a zubů. Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm a Bifidobacterium lactis biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy tzv. biofilmu. Biofilm je přirozená souvislá vrstva bakterií, které vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem, jako by byla na střevní sliznici.

Doporučené dávkování: 1 až 2 tablety denně, ideálně před jídlem nechat rozpustit v ústech.

Složení v 1 tbl.: sladidlo (isomalt) probiotické kultury (viz tabulka), aroma citrón, látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), aroma vanilka, regulátor kyselosti (kyselina jablečná), cholekalciferol.
 
Balení: 30 tablet

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro kojící a těhotné ženy a děti do 3 let.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C.

Hmotnost obsahu: 16 g (+10%)

Výrobce: Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha, Česká republika
Distributor: FAVEA Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2