ProbioLact 30 tbl.

Doporučujeme
ProbioLact 30 tbl.

219 Kč

+1 -1
Koupit


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

Doplněk stravy

ProbioLact obsahuje vyvážený komplex 5 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v denní dávce. Jako jediný přípravek obsahuje přátelské bakterie ve formě ochranné a stimulační vrstvy – biofilmu ve speciálních entersolventních tobolkách, které chrání před nízkým pH žaludku. Je vhodný pro obnovu střevní mikroflóry, při užívání antibiotik a na cestách.

Doporučené dávkování: 1 tobolka 1 - 2x denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Složení v 1 tbl.: Aktivní látky: probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus sporogenes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus biofilm – 20 mg), vitamín C (askorbát sodný) – 50 mg (62,5 % *DDD), přídatné látky: fruktooligosacharidy (plnidlo – prebiotikum), hydroxypropylmethylcelulosa a mikrokrystalická celulosa (plnidla), stearan hořečnatý (látka protispékavá), složení tobolky: hydroxypropylmethylcelulosa, gelanová guma, barvivo – oxid titaničitý.
(*DDD - doporučená denní dávka)
 
Balení: 30 tablet

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu živých probiotických bakterií. Skladujte mimo dosah dětí.

Hmotnost obsahu: 17,13 g (+-10%)

Výrobce: Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha, Česká republika
Distributor: FAVEA Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2