ProbioLact 30 tbl.

ProbioLact 30 tbl.

219 Kč

+1 -1
Koupit
Dodací lhůta není známa, informujte se.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

ProbioLact - doplněk stravy s vitamínem C

 

10 miliard přátelských bakterií v denní dávce

Imunita a metabolismus

NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY! JEDINÝ PRODUKT S BIOFILMEM NA TRHU.

Doplněk stravy ProbioLact obsahuje vyvážený komplex 5 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v denní dávce. Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy tzv. biofilmu. Biofilm je přirozená souvislá vrstva bakterií, které vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem jako by byla na střevní sliznici. ProbioLact dále obsahuje fruktooligosacharidy (prebiotikum) pro podporu růstu laktobacilů a bifidobaterií. Speciální neželatinová enterosolventní tobolka  přípravku ProbioLact déle chrání její obsah v žaludku před nízkým pH a pomáhá tak prodlužovat stabilitu a vitalitu živých kultur. ProbioLact díky vitamínu C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální funkci imunitního systému. ProbioLact  je vhodný při užívání antibiotik a při cestování.

 

Aktivní látky v 1 tobolce:

Aktivní látky

mg/1 tob.

%RHP*

Lactobacillus acidophilus,

Lactobacillus sporogenes,

Bifidobacterium bifidum,

Bifidobacterium breve

Lactobacillus acidophilus biofilm

 

 

5x10⁹

CFU**

 

 

-

Vitamín C

50

63%

RHP* - referenční hodnota příjmu – není stanovena

CFU** - colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky), při výstupní kontrole z výroby

Složení: probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus sporogenes, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus biofilm), fruktooligosacharidy (plnivo-prebiotikum), vitamín C (askorbát sodný), mikrokrystalická celulosa, hydroxypropylmethylcelulosa (plnidla), stearan hořečnatý (látka protispékavá), složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, gelanová guma, barvivo oxid titaničitý).

Balení: 30 tobolek

Dávkování: 1 tobolku 1-2x denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Hmotnost obsahu: 17,13 g

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce: FAVEA a.s., B. Němcové 580/1b, 742 21 Kopřivnice, Česká republika

Distributor: FAVEA Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2