Larypront 24 tbl.

Doporučujeme
Larypront 24 tbl.

144 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

LARYPRONT se šalvějovou silicí - doplněk stravy s přírodním zdrojem lysozymu a se sladidlem

Pro zklidnění krku

Doplněk stravy LARYPRONT obsahuje stabilizovaný vaječný bílek, vitamín C a šalvějovou silici. Stabilizovaný vaječný bílek je přirozeným zdrojem lysozymu. Lysozym se běžně vyskytuje např. ve slinách a slzách. Lysozym je enzym, který štěpí stěny bakterií a ničí je. Vitamín C přispívá k normální funkci nervového a imunitního systému a dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Sorbitol je modifikovaný cukr (sladidlo) vyráběný průmyslově z glukózy. Sorbitol se přirozeně vyskytuje v ovoci.

Aktivní látky v 1 tabletě: Stabilizovaný vaječný bílek s přirozeným obsahem lysozymu160 mg, Vitamín C – 40 mg (50 % DRHP*), Šalvějová silice – 2 mg  *DRHP –denní referenční hodnota příjmu

Složení: sorbitol (sladidlo), stabilizovaný vaječný bílek, kyselina L-askorbová, talek (látka protispékavá), stearan hořečnatý (látka protispékavá), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), šalvějová silice.

Dávkování: 1 tableta každé 3–4 hodiny, maximálně 4 tablety denně, nechat volně rozpustit v ústech. Po užití alespoň 10 minut nejíst a nepít.

Hmotnost obsahu: 33,6 g
Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 30 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. 

Výrobce: FAVEA a.s., B. Němcové 580/1b, 742 21 Kopřivnice, Česká republika
Distributor: FAVEA Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2