L-Lysin 100 tob. á 500 mg

L-Lysin 100 tob. á 500 mg

277 Kč

   Dočasně nedostupné


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

L-lysin, doplněk stravy

Esenciální aminokyselina pro doplnění výživy

K čemu je L-lysin?

L-lysin je esenciální aminokyselina nutná pro metabolismus proteinů a tudíž pro fyziologické procesy jako je růst, vývoj a udržování tkání a jejich oprava. Esenciální aminokyseliny jsou ty, které si tělo nedokáže samo vytvořit a musí je přijmout stravou či jejím doplněním.

Doporučované užívání: Užívejte 1 tobolku 1 až 3krát denně, nejlépe na prázdný žaludek nebo dle pokynů zdravotnického profesionála. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let.

POZNÁMKA

Pokud máte zdravotní obtíže, jste-li těhotná, kojící, jestliže se pokoušíte otěhotnět, jste-li mladší 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto výrobku se svým lékařem.

SLOŽENÍ: L-lysin, plnidlo (celulosa), obal tobolky (želatina), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin). Bez obsahu pšenice, lepku, sójových bobů, mléčných výrobků, vajec, ryb, měkkýšů a korýšů, arašídů a ořechů.

Tento výrobek není určen pro diagnostiku, ošetřování, léčbu ani prevenci žádných chorob.
Obsah aktivních látek v 1 tobolce: L-lysin ( hydrochlorid L-lysinu) 500 mg.


Skladování: uchovávejte dobře uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 30 0C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí!
Balení: 100 tobolek v plastové dóze
Hmotnost obsahu: 76 g
Výrobce: Jarrow Formulas, Inc., 1824 S. Robertson Boulevard, Los Angeles, CA 90035-4317, USA