Intimea Lactoprobiotic- dámské hygienické vložky

Doporučujeme
novinka !!!
Intimea Lactoprobiotic- dámské hygienické vložky

49 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 699 Kč je poštovné zdarma!

CZ INTIMEA LACTOPROBIOTIC  

 

Unikátní kombinace dámské hygienické vložky, probiotik a kyseliny mléčné. Vložky obsahují čistou probiotickou kulturu Lactobacillus acidophilus v kombinaci s kyselinou mléčnou. Probiotika jsou přátelské bakterie, které udržují rovnováhu poševního prostředí.  Probiotika jsou přirozenou a nezbytnou součástí vaginální sliznice.  Kyselina mléčná udržuje fyziologické pH intimních partií. INTIMEA LACTOPROBIOTIC nabízí komfortní aplikaci probiotik a kyseliny mléčné. INTIMEA LACTPROBIOTIC přináší spolehlivou ochranu poševní sliznice a intimních partií. Určeno pro každodenní použití.

 

Šetrná a zdravá intimní hygiena moderní ženy 

Dámské menstruační vložky Intimea Lactoprobiotic přináší unikátní kombinaci dámské hygienické vložky, probiotik a kyseliny mléčné. Vložky obsahují čistou probiotickou kulturu Lactobacillus acidophilus a kyselinu mléčnou ve farmaceutické kvalitě.

Proč probiotika Lactobacillus acidophilus?

Probiotika jsou přátelské bakterie, které jsou nezbytné pro zdraví vaginální sliznice. Pokud Vám chybí, máte vysoké riziko vzniku zánětů a mykóz. Intimea Lactoprobiotic nabízí přímou aplikaci těchto přátelských probiotik na intimní partie a předchází tak intimním problémům.

 

Proč kyselina mléčná?

Kyselina mléčná je přirozenou součástí vaginální sliznice a intimních partií, kde působí  jako účinná ochrana chránící před kvasinkami, opruzeninami, zarudnutím a jiným zánětem. Intimea Lactoprobiotic šetrným způsobem přináší ochranou intimních partií přímou aplikaci kyseliny mléčné prostřednictvím menstruační vložky.

 

Co Intimea přináší:

  • Velmi účinnou, šetrnou a zejména přirozenou ochranu poševní sliznice při menstruaci i v období mimo Vaši periodu
  • Příjemnou a pohodlou aplikaci jedinečné kombinace zdraví prospěšné prospěšné mikroflóry s kyselinou mléčnou
  • obnovu rovnováhy vaginální mikroflóry přirozenou cestou v kterémkoliv období života

Vložky Intimea Lactoprobiotic jsou určené pro pravidelné použití. Nejedná se jen o klasické menstruační vložky. Intimea Lactoprobiotic lze dlouhodobě používat jako prostředek pro udržení zdraví intimních partií, nebo jako pomůcku při vaginálních zánětech, při opakovaných zánětech močových cest, opruzeninách, při obavách z nepříjemného zápachu nebo při opakovaných únicích moči.

 

Jediný produkt tohoto typu na trhu!

 Internetová lékárna Vitalsupport