Intimea Lactoprobiotic- dámské hygienické vložky

Doporučujeme
novinka !!!
Intimea Lactoprobiotic- dámské hygienické vložky

49 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.
Při objednání do 15:00 expedujeme dnes!


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 699 Kč je poštovné zdarma!

CZ INTIMEA LACTOPROBIOTIC  

 

Unikátní kombinace dámské hygienické vložky, probiotik a kyseliny mléčné. Vložky obsahují čistou probiotickou kulturu Lactobacillus acidophilus v kombinaci s kyselinou mléčnou. Probiotika jsou přátelské bakterie, které udržují rovnováhu poševního prostředí.  Probiotika jsou přirozenou a nezbytnou součástí vaginální sliznice.  Kyselina mléčná udržuje fyziologické pH intimních partií. INTIMEA LACTOPROBIOTIC nabízí komfortní aplikaci probiotik a kyseliny mléčné. INTIMEA LACTPROBIOTIC přináší spolehlivou ochranu poševní sliznice a intimních partií. Určeno pro každodenní použití.

 

Šetrná a zdravá intimní hygiena moderní ženy 

Dámské menstruační vložky Intimea Lactoprobiotic přináší unikátní kombinaci dámské hygienické vložky, probiotik a kyseliny mléčné. Vložky obsahují čistou probiotickou kulturu Lactobacillus acidophilus a kyselinu mléčnou ve farmaceutické kvalitě.

Proč probiotika Lactobacillus acidophilus?

Probiotika jsou přátelské bakterie, které jsou nezbytné pro zdraví vaginální sliznice. Pokud Vám chybí, máte vysoké riziko vzniku zánětů a mykóz. Intimea Lactoprobiotic nabízí přímou aplikaci těchto přátelských probiotik na intimní partie a předchází tak intimním problémům.

 

Proč kyselina mléčná?

Kyselina mléčná je přirozenou součástí vaginální sliznice a intimních partií, kde působí  jako účinná ochrana chránící před kvasinkami, opruzeninami, zarudnutím a jiným zánětem. Intimea Lactoprobiotic šetrným způsobem přináší ochranou intimních partií přímou aplikaci kyseliny mléčné prostřednictvím menstruační vložky.

 

Co Intimea přináší:

  • Velmi účinnou, šetrnou a zejména přirozenou ochranu poševní sliznice při menstruaci i v období mimo Vaši periodu
  • Příjemnou a pohodlou aplikaci jedinečné kombinace zdraví prospěšné prospěšné mikroflóry s kyselinou mléčnou
  • obnovu rovnováhy vaginální mikroflóry přirozenou cestou v kterémkoliv období života

Vložky Intimea Lactoprobiotic jsou určené pro pravidelné použití. Nejedná se jen o klasické menstruační vložky. Intimea Lactoprobiotic lze dlouhodobě používat jako prostředek pro udržení zdraví intimních partií, nebo jako pomůcku při vaginálních zánětech, při opakovaných zánětech močových cest, opruzeninách, při obavách z nepříjemného zápachu nebo při opakovaných únicích moči.

 

Jediný produkt tohoto typu na trhu!

 Internetová lékárna Vitalsupport