FEMIVAXINUM NEO Tbl. 30

Doporučujeme
FEMIVAXINUM NEO Tbl. 30

259 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

FEMIVAXINUM NEO Tbl. 30

Dárek Zdarma

FEMIVAXINUM NEO Tbl. 30

Hodnota dárku je 259 Kč

FemiVaxinum Neo - doplněk stravy

Přípravek pro aktivní péči o intimní partie. Obsahuje unikátní kombinaci kvasinkového (kandidového) a bakteriálního lyzátu. Lyzáty jsou vyrobeny z nejčastějších původců vaginálních mykóz a bakteriálních zánětů pochvy.

Aktivní látky v 1 tob.: kvasničný beta-glukan 70% – 100 mg, 5 mg aktivních substancí připravených z purifikovaných mikrobiálních lyzátů z inaktivovaných mikroorganismů – Propionibacterium acnes lysatum – 2,1 mg, Candida albicans lysatum – 1,5 mg, Candida glabrata lysatum – 0,8 mg, Candida krusei lysatum – 0,2 mg, Candida tropicalis lysatum – 0,2 mg, Gardnerella vaginalis lysatum – 0,2 mg

Složení: plnidlo (mikrokrystalická celulóza), kvasničný beta-glukan 70%, želatina, mikrobiální lyzáty.

Doporučené dávkování: Dospělí (ženy i muži) užívat nalačno 1 tobolku denně po dobu 10 dnů, poté 20 dní vynechat. Následně opakovat užívání 1 tobolky denně po dobu 10 dnů, poté 20 dní opět vynechat, a poté opět užívat 1 tobolku denně po dobu 10 dnů. Po ukončení tohoto základního cyklu užívání přípravku FemiVaxinum Neo je vhodné s užíváním přípravku pokračovat po 2měsíční přestávce. Je vhodné, aby přípravek užívali oba partneři současně.

Balení: 30 tobolek.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek, neužívat současně s imunologickými přípravky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Skladuje v suchu a temnu při teplotě do 30 °C. Skladuje mimo dosah dětí.

Hmotnost obsahu: 8 g 

Výrobce: FAVEA a.s., B Němcové 580/1b, 742 21 Kopřivnice

Distributor: FAVEA Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2

Mikrobiální lyzáty jsou neškodné a přečištěné částečky izolované z rozbitých bakteriálních buněk.