FemiVaxinum Neo Tbl. 30

FemiVaxinum Neo Tbl. 30

270 Kč

+1 -1
Koupit
Dodací lhůta není známa, informujte se.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

FemiVaxinum Neo - doplněk stravy

Přípravek pro aktivní péči o intimní partie. Obsahuje unikátní kombinaci kvasinkového (kandidového) a bakteriálního lyzátu. Lyzáty jsou vyrobeny z nejčastějších původců vaginálních mykóz a bakteriálních zánětů pochvy.

Aktivní látky v 1 tob.: kvasničný beta-glukan 70% – 100 mg, 5 mg aktivních substancí připravených z purifikovaných mikrobiálních lyzátů z inaktivovaných mikroorganismů – Propionibacterium acnes lysatum – 2,1 mg, Candida albicans lysatum – 1,5 mg, Candida glabrata lysatum – 0,8 mg, Candida krusei lysatum – 0,2 mg, Candida tropicalis lysatum – 0,2 mg, Gardnerella vaginalis lysatum – 0,2 mg

Složení: plnidlo (mikrokrystalická celulóza), kvasničný beta-glukan 70%, želatina, mikrobiální lyzáty.

Doporučené dávkování: Dospělí (ženy i muži) užívat nalačno 1 tobolku denně po dobu 10 dnů, poté 20 dní vynechat. Následně opakovat užívání 1 tobolky denně po dobu 10 dnů, poté 20 dní opět vynechat, a poté opět užívat 1 tobolku denně po dobu 10 dnů. Po ukončení tohoto základního cyklu užívání přípravku FemiVaxinum Neo je vhodné s užíváním přípravku pokračovat po 2měsíční přestávce. Je vhodné, aby přípravek užívali oba partneři současně.

Balení: 30 tobolek.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou stravu. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek, neužívat současně s imunologickými přípravky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Skladuje v suchu a temnu při teplotě do 30 °C. Skladuje mimo dosah dětí.

Hmotnost obsahu: 8 g 

Výrobce: FAVEA a.s., B Němcové 580/1b, 742 21 Kopřivnice

Distributor: FAVEA Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2

Mikrobiální lyzáty jsou neškodné a přečištěné částečky izolované z rozbitých bakteriálních buněk.