Colostrum Forte 60g

Colostrum Forte 60g

173 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

Doplněk stravy
 
Chutný zdroj ochranných protilátek pro děti i dospělé! Kolostrum, neboli mlezivo, je zcela přirozeným zdrojem protilátek a dalších imunoaktivních molekul. Speciální ochrana kolostra díky tzv. enkapulaci zajišťuje jeho účinek rovnoměrně v ústech a ve střevě. Vhodné pro celoroční užívání. Doporučujeme v zimním období při výskytu nachlazení, při rekonvalescenci a celkovou podporu organismu. Díky fruktooligosacharidům (prebiotikum) podporuje Colostrum forte naši přátelskou střevní mikroflóru.

Doporučené dávkování: Jedna kávová lžička (cca 3 g) 1x denně, nechat rozpustit v ústech nebo rozpustit ve vlažném nápoji, příkrmu či přesnídávce. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 
Složení v 1 g výrobku: aktivní látky: kolostrum kravské nativní s 30% obsahem imunoglobulinů – 100 mg, prebiotikum inulin – 20 mg.
Složení: maltodextrin; glukózový sirup; sacharóza; hydrogenovaný rostlinný tuk; kolostrum bovinní nativní s 30% obsahem imunoglobulinů; bambusová vláknina; přírodní čekankový inulin; mléčný protein; stabilizátor (hydrogenfosforečnan draselný); stabilizátor (polyfosforečnan sodný); emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin); látka protispékavá (oxid křemičitý); barvivo (rostlinné karoteny).
 
Balení: 60 gr

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nenahrazuje pestrou stravu. Neužívat při přecitlivělosti na některou ze složek.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 30°C. Skladujte mimo dosah dětí.

Hmotnost obsahu: 79g (-5%)

Výrobce: Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha, Česká republika
Distributor: FAVEA Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2