Bactoral + vitamín D 30 tbl.

Doporučujeme
Bactoral + vitamín D 30 tbl.

534 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

Bactoral s vitamínem D 30 tbl.

Doplněk stravy pro dospělé a děti od 3 let.

Obsahuje patentované probiotikum a vitamín D na podporu imunity.

 

První orální probiotikum pro doplnění přátelské mikrobioty krku, dutiny ústní a středouší.

Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří peptidy salivaricin A2 a salivaricin B tzv. bakteriociny. Tato bakterie dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní, nosohltanu a středouší a dokáže vytěsnit nežádoucí druhy. Studie dokazují, že Bactoral je schopen kolonizovat horní část dýchacích cest již 3 dny po prvním podání a udrží se na nich ještě 32 dní po vysazení. Vitamín D přispívá ke správné funkci imunitního systému.

Kdy užívat Bactoral?

  • vždy, když potřebujete doplnit přátelskou mikrobiotu do dutiny ústní, nosohltanu nebo středouší např. po doužívání antibiotik a vždy, když potřebujete posílit imunitu

Dávkování: 1 tableta denně, nechat volně pomalu rozpustit v ústech. Ideální je užití preparátu těsně před spaním. Po užití tablety nejíst a nepít. Pro rychlejší nástup účinku je možné užívat 2 tablety denně (1 ráno, 1 večer, vždy po jídle).

Vždy doporučujeme využívat celé balení. Po té je možné užívání přerušit na cca měsíc a opět kúru opakovat. Před začátkem zimní sezóny a v průběhu zimy (říjen-březen), je možné Bactoral užívat dlouhodobě 1 tbl. denně bez přerušení.

Aktivní látky v 1 tabletě:

Aktivní látky

mg /tbl.

% DRHP**

Streptococcus salivarius K12

2 x 109 CFU*

-

Vitamín D3

5 µg=200 IU

100

*CFU - colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

**DRHP – denní referenční hodnota příjmu

Složení: plnidlo (fruktóza, maltodextrin), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin), protihrudkující látka (oxid křemičitý), Lyofilizovaná kultura Streptococcus salivarius K12, jahodové aróma, cholekalciferol

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

 

Výrobce: Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2

Distributor pro CZ a SK: Favea Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2