Bactoral Baby 30 sáčků

Bactoral Baby 30 sáčků

385 Kč

   Dočasně nedostupné


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

Momentálně nedostupné. Předpokládané naskladnění v lednu 2021.

Bactoral baby - doplněk stravy - pro děti od 1 roku 

Obsahuje probiotika a prebiotika

První orální probiotikum pro doplnění přátelského mikrobiomu krku, dutiny ústní a středouší

Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří BLIS peptidy salivaricin A2 a salivaricin B tzv. bakteriociny. Tato bakterie dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní, nosohltanu a středouší a dokáže vytěsnit nežádoucí druhy. Studie dokazují, že Bactoral je schopen kolonizovat horní část respiračního traktu již 3 dny po prvním podání a je možno ho detekovat ještě 32 dní po vysazení.

Kdy užívat Bactoral?

  • vždy, když potřebujete doplnit přátelský orální mikrobim do dutiny ústní, nosohltanu nebo středouší
  • po doužívání antibiotik pro dodání a stabilizaci ústního mikrobiomu 

Aktivní látky v 1 sáčku:

Aktivní látky

mg /sáček

% DRHP

Streptococcus salivarius K12

1 x 109 CFU*

-

*CFU - colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

Složení: maltodextrin,  fruktooligosacharidy (plnivo, prebiotikum), lyofilizovaná kultura Streptococcus salivarius K12, jahodové aroma

Dávkování: 1 sáček 1x denně nejlépe večer po jídle. Odtrhněte svár sáčku na označeném místě a obsah sáčku nasypte do malého množství vlažného mléka nebo jiného nápoje, nejlépe v kojenecké lahvi (teplota nesmí překročit 40°C). Po rozpuštění obsahu umožněte dítěti nápoj pomalu vypít po lžičkách nebo prostřednictvím savičky s menším průtokem, čímž se zajistí vhodný kontakt probiotické kultury se sliznicí. U dětí od 3 let lze obsah sáčku nasypat také do úst (Zabraňte vdechnutí!) a nechat volně rozpustit v ústech. Poté alespoň 30 minut nejíst a nepít.  Pro urychlení kolonizace lze užívat 1 sáček 2x denně po jídle. Bactoral Baby není vhodné kombinovat s antibiotiky. Naopak jej doporučujeme nasadit ihned po dokončení antibiotické léčby s cílem doplnění přátelského mikrobiomu sliznic dutiny ústní. Vždy doporučujeme využívat celé balení. Po té je možné užívání přerušit na cca měsíc a opět kúru opakovat. Před začátkem zimní sezóny a v průběhu zimy (říjen-březen), je možné Bactoral baby užívat dlouhodobě 1 sáček denně bez přerušení.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 1 roku, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Hmotnost obsahu sáčku: 1,38  mg

Hmotnost obsahu: 41,4g

Výrobce: Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2

Distributor: Favea Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2