Bactoral Baby 30 sáčků

Doporučujeme
Bactoral Baby 30 sáčků

385 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

 

Bactoral baby - doplněk stravy - pro děti od 1 roku 

Obsahuje probiotika a prebiotika

První orální probiotikum pro doplnění přátelského mikrobiomu krku, dutiny ústní a středouší

Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří BLIS peptidy salivaricin A2 a salivaricin B tzv. bakteriociny. Tato bakterie dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní, nosohltanu a středouší a dokáže vytěsnit nežádoucí druhy. Studie dokazují, že Bactoral je schopen kolonizovat horní část respiračního traktu již 3 dny po prvním podání a je možno ho detekovat ještě 32 dní po vysazení.

Kdy užívat Bactoral?

  • vždy, když potřebujete doplnit přátelský orální mikrobim do dutiny ústní, nosohltanu nebo středouší
  • po doužívání antibiotik pro dodání a stabilizaci ústního mikrobiomu 

Aktivní látky v 1 sáčku:

Aktivní látky

mg /sáček

% DRHP

Streptococcus salivarius K12

1 x 109 CFU*

-

*CFU - colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

Složení: maltodextrin,  fruktooligosacharidy (plnivo, prebiotikum), lyofilizovaná kultura Streptococcus salivarius K12, jahodové aroma

Dávkování: 1 sáček 1x denně nejlépe večer po jídle. Odtrhněte svár sáčku na označeném místě a obsah sáčku nasypte do malého množství vlažného mléka nebo jiného nápoje, nejlépe v kojenecké lahvi (teplota nesmí překročit 40°C). Po rozpuštění obsahu umožněte dítěti nápoj pomalu vypít po lžičkách nebo prostřednictvím savičky s menším průtokem, čímž se zajistí vhodný kontakt probiotické kultury se sliznicí. U dětí od 3 let lze obsah sáčku nasypat také do úst (Zabraňte vdechnutí!) a nechat volně rozpustit v ústech. Poté alespoň 30 minut nejíst a nepít.  Pro urychlení kolonizace lze užívat 1 sáček 2x denně po jídle. Bactoral Baby není vhodné kombinovat s antibiotiky. Naopak jej doporučujeme nasadit ihned po dokončení antibiotické léčby s cílem doplnění přátelského mikrobiomu sliznic dutiny ústní. Vždy doporučujeme využívat celé balení. Po té je možné užívání přerušit na cca měsíc a opět kúru opakovat. Před začátkem zimní sezóny a v průběhu zimy (říjen-březen), je možné Bactoral baby užívat dlouhodobě 1 sáček denně bez přerušení.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 1 roku, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Hmotnost obsahu sáčku: 1,38  mg

Hmotnost obsahu: 41,4g

Výrobce: Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2

Distributor: Favea Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2