Bactoral 16 tbl.

Bactoral 16 tbl.

380 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

Bactoral 16 tbl.

Dárek Zdarma

Bactoral 16 tbl.

Hodnota dárku je 380 Kč

Bactoral - doplněk stravy pro dospělé a děti od 3 let

Obsahuje probiotika

První orální probiotikum pro doplnění přátelského mikrobiomu krku, dutiny ústní a středouší

Obsahuje probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří BLIS peptidy salivaricin A2 a salivaricin B tzv. bakteriociny. Tato bakterie dokáže zaujmout strategické pozice v dutině ústní, nosohltanu a středouší a dokáže vytěsnit nežádoucí druhy. Studie dokazují, že Bactoral je schopen kolonizovat horní část respiračního traktu dětí již 3 dny po prvním podání a je možno ho detekovat ještě 32 dní po vysazení.

Kdy užívat Bactoral?

  • vždy, když potřebujete doplnit přátelský orální mikrobiom do dutiny ústní, nosohltanu nebo středouší
  • po doužívání antibiotik pro dodání a stabilizaci ústního mikrobiomu 

Dávkování: 1 tableta denně, nechat volně pomalu rozpustit v ústech. Ideální je užití preparátu těsně před spaním. Po užití tablety nejíst a nepít. Pro rychlejší nástup účinku je možné užívat 2 tablety denně (1 ráno, 1 večer, vždy po jídle).

Vždy doporučujeme využívat celé balení. Po té je možné užívání přerušit na cca měsíc a opět kúru opakovat. Před začátkem zimní sezóny a v průběhu zimy (říjen-březen), je možné Bactoral užívat dlouhodobě 1 tbl. denně bez přerušení.

Aktivní látky v 1 tabletě: Streptococcus salivarius K12 (2 x10 9CFU*)

*CFU - colony-forming unit (kolonie tvořící jednotky)

Složení:  plnidlo (fruktóza, maltodextrin), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin), protihrudkující látka (oxid křemičitý) Lyofilizovaná kultura Streptococcus salivarius K12, jahodové aróma

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Hmotnost obsah: 16g

 

Výrobce: Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2

Distributor: Favea Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2