Bactoral 16 tbl.

Bactoral 16 tbl.

339 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

Doplněk stravy


První orální probiotikum pro doplnění přátelské mikroflóry krku, dutiny ústní a středouší. Obsahuje patentovanou probiotickou kulturu Streptococcus salivarius K12, která tvoří látky salivaricin A2 a salivaricin B. Bactoral je schopen kolonizovat sliznice krku, nosohltanu, středouší a dutiny ústní již 3 dny po prvním podání a na těchto sliznicích zůstává ještě 32 dní po vysazení.
 

Doporučené dávkování: 1 tableta denně večer po jídle, nechat volně pomalu rozpustit v ústech. Ideální je užití preparátu těsně před spaním. Po užití tablety nejíst a nepít alespoň 30 minut. Pro rychlejší nástup účinku je možné užívat první 3 dny 1 tabletu ráno a 1 tabletu večer, vždy po jídle.


Složení v 1 tbl.: aktivní látky: lyofilizovaná kultura Streptococcus salivarius K12 - 50mg, přídatné látky: fruktoza, maltodextrin, jahodové aroma, stearan hořečnatý a oxid křemičitý (látky protispékavé)

Balení: 16 tablet

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící děti. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívat při přecitlivělosti na některou ze složek.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií. Skladujte mimo dosah dětí.

Hmotnost obsahu: 16g

Výrobce: Pharmaceutical Biotechnology s.r.o., Slezská 949/32, 120 00 Praha, Česká republika
Distributor: FAVEA Plus a.s., Slezská 949/32, 120 00 Praha 2