Arginin 100 tab. á 1000 mg

Arginin 100 tab. á 1000 mg

497 Kč

+1 -1
Koupit
Produkt je skladem, expedujeme ihned.


Kolik Vás bude stát doprava?
Doručení Českou poštou jen 100 Kč,
od 999 Kč je poštovné zdarma!

Arginin, doplněk stravy

Hydrochlorid L-argininu

Semiesenciální aminokyselina pro doplnění výživy (semiesenciální aminokyseliny jsou aminokyseliny, jejichž vnitřní syntéza v těle není dostatečná pro podporu růstu)

Hlavní přínosy Argininu

 1000 mg na tabletu

 Farmaceuticky čistý L-arginin

 Tablety Easy-Solv®

Jak funguje Arginin?
L-arginin je aminokyselina, která sehrává fyziologickou úlohu v důležitém močovinovém cyklu látkové přeměny, kdy se při metabolismu činností enzymu NOS (nitric-oxide synthase) uvolňuje oxid dusnatý, což je sekundární signální molekula regulující tok krve.

Doporučované užívání a upozornění: Užívejte 1 tabletu 1 až 2krát denně nebo podle pokynů vašeho zdravotnického profesionála. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem.

POZNÁMKA

Máte-li zdravotní obtíže (především vysoký krevní tlak nebo opar), jste-li těhotná, kojící, snažíte-li se otěhotnět, pokud vám nebylo 18 let, jestliže užíváte léky (zejména na krevní tlak), poraďte se před užitím tohoto výrobku se svým lékařem.


SLOŽENÍ: L-arginin, plnidlo (celulosa), leštící látka (mastné kyseliny – kys.stearová), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), směsná složka (potah tablety - potah tablety – celulóza, glycerol) Bez obsahu pšenice, lepku, sójových bobů, mléčných výrobků, vajec, ryb, měkkýšů a korýšů, arašídů a ořechů. POZNÁMKA: Barva výrobku se může lišit. Vhodné pro vegetariány/vegany. Bez genericky modifikovaných organismů. Tento výrobek není určen pro diagnostiku, ošetřování, léčbu ani prevenci žádných chorob.
Obsah aktivních látek v 1 tabletě: L-arginin ( hydrochlorid L-argininu) 1000 mg.

Skladování: uchovávejte dobře uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 30 0C. Ukládejte mimo dosah dětí!
Balení: 100 tablet v plastové dóze
Hmotnost obsahu: 152 g
Výrobce: Jarrow Formulas, Inc., 1824 S. Robertson Boulevard, Los Angeles, CA 90035-4317, USA